albania news flag algeria news flag argentina flag bangladesh news flag bolivia news flag brazil news flag burkina faso news flag cameroon news flag chile news flag colombia news flag congo republic news flag côte d'ivoire news flag egypt news flag ethiopia news flag gabon news flag ghana news flag greece news flag india news flag indonesia news flag Iran news flag israel news flag kenya news flag madagascar news flag malaysia news flag Mali news flag mexico news flag morocco news flag Nigeria news flag Pakistan news flag Paraguay news flag Peru news flag Philippines news flag Romania news flag saudi arabia news flag senegal news flag Singapore news flag Slovenia news flag Southafrica news flag Thailand news flag Tunisia news flag Turkey news flag Venezuela news flag
Booking.com

VIDEO- Shkodër/ Makina del nga rruga, ndërron jetën pasagjeri/ EMRI

VIDEO- Shkodër/ Makina del nga rruga, ndërron jetën pasagjeri/ EMRIVIDEO- Shkodër/ Makina del nga rruga, ndërron jetën pasagjeri/ EMRI

TIRANE- Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat. Gazetari i Report Tv Ergys Kavaja raporton se një makinë e drejtuar nga Armend Pervizi ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën pasagjeri Mergim Ferracaku.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për hetuar shkaqet e plota të saj.

VIDEO- Shkodër/ Makina del nga rruga, ndërron jetën pasagjeri/ EMRI
VIDEO- Shkodër/ Makina del nga rruga, ndërron jetën pasagjeri/ EMRI

"Me date 13.12.2019 rreth orës 11:45 në aksin rrugor Shkodër- Lezhë, në vendin e quajtur fshati Melgushë, mjeti tip Volkswagen me drejtues shtetasin A. P. 21 vjeç banues në fshatin Bushat, Shkodër, ka dalur nga rruga duke u përplasur me një mur rrethues, si pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme shtetasi M. F. 26 vjeç banues në fshatin Trush, Shkodër. 

Shtetasi A. P është dërguar në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.  Po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit", njofton policia.

VIDEO- Shkodër/ Makina del nga rruga, ndërron jetën pasagjeri/ EMRI

m.v./Shqiptarja.com
VIDEO- Shkodër/ Makina del nga rruga, ndërron jetën pasagjeri/ EMRI

'); } $("input[type=text], textarea").val(""); setTimeout(function() { $(".comment_response_"+komenti_id).remove(); }, 5000); } }); }

Read more http://shqiptarja.com/lajm/aksident-me-vdekje-ne-shkoder-2